Posted on

Recenze: deodorant a roll-on Eco Cosmetics

Eco Cosmetics deodorant a roll-on

Vyzkoušeli jsme za vás deodorant a roll-on Eco Cosmetics. Proč a jak to dopadlo?

Začneme tím, co je firma Eco Cosmetics vlastně zač. Eco Cosmetics je kvalitní německá značka zaměřená na přírodní kosmetiku s etickým rozměrem. Produkty Eco Cosmetics můžete koupit za poměrně příjemnou cenu a potěší vás přitom, že jsou ohleduplné nejen k vašemu zdraví, ale i k přírodě i zvířatům v řadě ohledů:

  • jsou 100% přírodní a v BIO kvalitě
  • mají přísnou certifikaci EcoCert
  • podíl BIO surovin z rostlinných složek je 95 – 100 %
  • oleje a éterické oleje mají certifikaci Demeter biodynamického zemědělství.
  • jsou vyprodukovány CO2 neutrálně
  • jsou vegan, takže nejsou testovány na zvířatech a neobsahují živočišné suroviny.

Jak z našeho testu vyšly jejich deodorant a jejich roll-on?

Předně: oba jsou kromě výše uvedených předností také bez hliníku. Jak moc a čím škodí hliník (a jestli používat radši deodorant nebo antiperspirant) se můžete dočíst tady.

A teď už k našim dojmům:

Recenze: Eco Cosmetics Tuhý deodorant BIO (50 ml) s olivovým listem a slézem

Tuhý deodorant Eco Cosmetics je klasický deodorant tak, jak ho znáte – tj. žádný mirko-dušínský eko kompromis, prostě super kosmetika dělaná slušně! Příjemně (a přitom nevtíravě) voní, funguje bezvadně a v práci vám vydrží „krýt záda“ celý den. A to za bratru slušných asi tak 150,-. Takže za nás super!

Recenze: Eco Cosmetics Deodorant roll-on BIO (50 ml) s granátovým jablkem a goji

Roll-on Eco Cosmetics zvládá všechno stejně dobře jako deodorant této značky. Celodenní zátěž v práci (pravda, testováno zatím pouze v zimním klimatizovaném open-spacu, nikoli v parném letním dni na přímém slunci za času klimatických změn). Ale vůně příjemná, použití, jak ho máme rádi, a složení i výroba ohleduplná vůči přírodě, klimatu i zvířátkům.

Resumé

Úhrnem: deodorant i roll-on Eco Cosmetics u nás na jedničku! Skvěle se používají, příjemně voní, cena je dostupná a etických rozměrů požehnaně! Halelujah!

[mc4wp_form id=“32255″]

Posted on